oben links oben rechts
left border
Strona Główna ˇ Kontakt - szkołaStyczeń 22 2019 11:40:13
NASZA SZKOŁAStrona główna BIP
Spotkania z Muzyką w Gimnazjum

W listopadzie 2011 gimnazjaliści wzięli udział w pierwszym z cyklu Spotkań z Muzyką koncercie zorganizowanym w ramach projektu Równanie szans-inwestycją w przyszłość. Spotkanie było poświęcone muzyce romantyzmu. Uczniowie usłyszeli utwory Szuberta, Szumana, Chopina, Czajkowskiego, Wieniawskiego, itd. Na koniec mogli sprawdzić swoją wiedzę w konkursie zorganizowanym przez muzyków. Nie było łatwo...
Zdjęcia ...
Po raz drugi gimnazjaliści w ramach projektu "Równanie szans-inwestycją w przyszłość" mieli możliwość udziału w Spotkaniu z Muzyką. Dzisiaj poznali dorobek muzyczny zespołu The Beatles. Warto było uważać, ponieważ koncert zakończył się konkursem. Nagrodę wygrał uczeń klasy I c.
Zobaczcie kto?
Już po raz trzeci odbyło się Spotkanie z Muzyką zorganizowane w ramach projektu Równanie szans inwestycją w przyszłość. Tym razem gimnazjaliści wysłuchali koncertu, którego bohaterami byli Rolling Stones. Uczniowie świetnie się bawili, a w przeprowadzonym na koniec spotkania konkursie z wiedzy o zespole zwyciężyła Magdalena Wlazło z klasy III B. Gratulujemy!
Koncert w obiektywie...
W II semestrze 2012/2013 odbyły się kolejne dwa Spotkania z Muzyką. Gimnazjaliści na pierwszym z nich zapoznali się z polskimi utworami ludowymi, a podczas drugiego świetnie się bawili słuchając przebojów zespołu ABBA. I oczywiście czekają na kolejne spotkania ... już we wrześniu 2013."Historia piosenki" to kolejne Spotkanie z Muzyką, w którym uczestniczyli nasi gimnazjaliści. W trakcie koncertu przypomnieli sobie pojęcia muzyczne, takie jak opera, operetka ... i dorobek wielkich, takich jak Schubert czy Moniuszko. Na koniec młodzież mogła sprawdzić swoje wiadomości w konkursie wiedzowym. Tym razem wygrał Jakub Krawczak. Gratulujemy!
Zdjęcia...


W poniedziałek 24 marca po raz kolejny gimnazjaliści wzięli udział w Spotkaniu z Muzyką w ramach projektu Równanie szans inwestycją w przyszłość. Tym razem uczniowie mieli możliwość przybliżyć sobie życie i twórczość Fryderyka Chopina i oczywiście wziąć udział w konkursie wiedzowym. Tym razem rywalizowali ze sobą Daniel Oleszkiewicz, Łukasz Skirliński i Damian Skorupski.
Zwycięzcą został Daniel Oleszkiewicz. Gratulujemy:)

Zdjęcia...
7 maja odbyło się ostatnie już z zaplanowanych Spotkanie z Muzyką w ramach projektu Równanie szans inwestycją w przyszłość. Tym razem gimnazjaliści zapoznali się z dorobkiem polskiego zespołu - Trubadurów. Utwory choć nieznane uczniom przypadły im do gustu. Wszyscy też niecierpliwie czekali na konkurs, którego niestety tym razem nie było. A szkoda:(

Zdjęcia ...
Strefa rodzicaNasze przedszkole
Współpraca

Projekty
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
right border
unten links unten rechts


1474043 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie