oben links oben rechts
left border
Strona Główna ˇ Kontakt - szkołaPaździernik 22 2018 16:26:38
NASZA SZKOŁAStrona główna BIP
Spotkania z Muzyką w Gimnazjum

W listopadzie 2011 gimnazjaliści wzięli udział w pierwszym z cyklu Spotkań z Muzyką koncercie zorganizowanym w ramach projektu Równanie szans-inwestycją w przyszłość. Spotkanie było poświęcone muzyce romantyzmu. Uczniowie usłyszeli utwory Szuberta, Szumana, Chopina, Czajkowskiego, Wieniawskiego, itd. Na koniec mogli sprawdzić swoją wiedzę w konkursie zorganizowanym przez muzyków. Nie było łatwo...
Zdjęcia ...
Po raz drugi gimnazjaliści w ramach projektu "Równanie szans-inwestycją w przyszłość" mieli możliwość udziału w Spotkaniu z Muzyką. Dzisiaj poznali dorobek muzyczny zespołu The Beatles. Warto było uważać, ponieważ koncert zakończył się konkursem. Nagrodę wygrał uczeń klasy I c.
Zobaczcie kto?
Już po raz trzeci odbyło się Spotkanie z Muzyką zorganizowane w ramach projektu Równanie szans inwestycją w przyszłość. Tym razem gimnazjaliści wysłuchali koncertu, którego bohaterami byli Rolling Stones. Uczniowie świetnie się bawili, a w przeprowadzonym na koniec spotkania konkursie z wiedzy o zespole zwyciężyła Magdalena Wlazło z klasy III B. Gratulujemy!
Koncert w obiektywie...
W II semestrze 2012/2013 odbyły się kolejne dwa Spotkania z Muzyką. Gimnazjaliści na pierwszym z nich zapoznali się z polskimi utworami ludowymi, a podczas drugiego świetnie się bawili słuchając przebojów zespołu ABBA. I oczywiście czekają na kolejne spotkania ... już we wrześniu 2013."Historia piosenki" to kolejne Spotkanie z Muzyką, w którym uczestniczyli nasi gimnazjaliści. W trakcie koncertu przypomnieli sobie pojęcia muzyczne, takie jak opera, operetka ... i dorobek wielkich, takich jak Schubert czy Moniuszko. Na koniec młodzież mogła sprawdzić swoje wiadomości w konkursie wiedzowym. Tym razem wygrał Jakub Krawczak. Gratulujemy!
Zdjęcia...


W poniedziałek 24 marca po raz kolejny gimnazjaliści wzięli udział w Spotkaniu z Muzyką w ramach projektu Równanie szans inwestycją w przyszłość. Tym razem uczniowie mieli możliwość przybliżyć sobie życie i twórczość Fryderyka Chopina i oczywiście wziąć udział w konkursie wiedzowym. Tym razem rywalizowali ze sobą Daniel Oleszkiewicz, Łukasz Skirliński i Damian Skorupski.
Zwycięzcą został Daniel Oleszkiewicz. Gratulujemy:)

Zdjęcia...
7 maja odbyło się ostatnie już z zaplanowanych Spotkanie z Muzyką w ramach projektu Równanie szans inwestycją w przyszłość. Tym razem gimnazjaliści zapoznali się z dorobkiem polskiego zespołu - Trubadurów. Utwory choć nieznane uczniom przypadły im do gustu. Wszyscy też niecierpliwie czekali na konkurs, którego niestety tym razem nie było. A szkoda:(

Zdjęcia ...
Strefa rodzicaNasze przedszkole
Współpraca

Projekty
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
right border
unten links unten rechts


1437652 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie